Autor:
Erakogu

Lasteekskursioon „Mängu-Toome“

Neljapäeval, 13. juunil kell 18 ootame kõiki huvilisi lasteekskursioonile „Mängu-Toome“.

„Mängu-Toome“ on 5–10-aastastele lastele ja nende vanematele mõeldud lustlik ning põnev otsimismängu stiilis ekskursioon, millesse on põimitud ülesanded Toomemäe mitmekesisuse kohta: selle loodusest, ajaloost ja pärimusest. Ekskursiooni jooksul otsib Tartu Mänguasjamuuseumi Korstnakoll oma vana sõpra Toometondut ning lõpus minnakse koos Hullu Teadlase kabinetti mängima. 

Pilet: 8 eurot

Ekskursioonipilet on vaja osta vaid lapsele, vanemad osalevad tasuta. Piletiga saab külastada kõiki muuseumi näituseid ja külastada toomkiriku vaateplatvorme. Piletid on müügil vahetult enne ürituse algust kohapeal ja piletimüügikeskkonnast Fienta.

Tartu 2024 Euroopa kultuuripealinna aasta raames on Tartu Ülikooli muuseum suvel neljapäeviti avatud kuni kell 20.24, pakkudes külastajatele rohkem aega näituste avastamiseks. 

Koos Tartu Ülikooli muuseumiga on algatusega „Mine või muuseumisse!“ liitunud neli suurepärast muuseumi  – Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum, Jääaja Keskus, Tartu linnamuuseum ja KGB kongide muuseum – mis kõik on juunist augustini neljapäeviti avatud kuni kell 20.24.

Mine või muuseumisse!

Tartu Ülikooli muuseumi püsinäitus "Minu elu ülikool"

Majatuur

Näitus "Minu elu ülikool" Tartu Ülikooli muuseumis

Majatuur