Autor:
Carmen Kurg

Toompood

Tartu Ülikooli muuseumi Toompoes on suur valik omanäolisi ja praktilisi kingitusi. Siit leiad kauni gemmidega kruusi kolleegile, ülikooliteemalise raamatu vanematele ja vahva lelu teadmishimulisele lapsele. Iga suurema näituse puhul tuleb müügile näitusega seotud meeneid. 

Toompoe müügiletid asuvad Tartu Ülikooli muuseumis toomemäel, Tartu Ülikooli kunstimuuseumis ja Tartu tähetornis. Väike valik muuseumi meeneid on saadaval ülikooli veebipoes shop.ut.ee

Toompood on avatud muuseumi lahtiolekuaegadel, muuseumipiletit ostma ei pea! Ostude eest saab tasuda nii sularahas kui ka pangakaardiga. 

Laps Tartu Ülikooli muuseumi Toompoes.
Lapsele ja lapsemeelsele
Meie põnevad ja arendavad mänguasjad sobivad sünnipäevakingiks igas vanuses lapsele ja noorukile.
Toompood
Väliskülalisele
Toompoes on müügil valik Tartu linna ja ülikooliga seotud suveniire. Tahad saata sõbrale postkaarti? Meil on olemas nii postkaardid kui ka margid.
Maiustused Toompoe valikus
Näljasele
Toompoest leiad sobivaid meeneid Tartu Ülikooli lõpetajale või külalisele. Meilt on näiteks võimalik osta ülikooli särke ja pusasid, ülikooliteemalisi raamatuid ning riidest kotte ja kruuse.
Pusade valik Tartu Ülikooli muuseumi Toompoes.
Töötajale ja tudengile
Toompoest leiad sobivaid meeneid Tartu Ülikooli lõpetajale või külalisele. Meilt on näiteks võimalik osta ülikooli särke ja pusasid, ülikooliteemalisi raamatuid ning riidest kotte ja kruuse.
Ehted Tartu Ülikooli muuseumi Toompoes.
Kunsti- ja disainihuvilisele
Toompoest leiad valiku Eesti käsitööliste loodud ehteid nii meestele kui naistele, EKA tudengite valmistatud gemme, ülikooli ja muuseumi näituste temaatilisi reprodutseeritud kunstiteoseid seinale riputamiseks ja palju muud.
"Surma pale. Elu vägi surimaskides" kott
Muuseumikülastajale
Meie juurest on võimalik osta erilisi muuseumi näitustega seotud meeneid. Müügil on hiina ja jaapani lehvikud näituselt “Iidamast-aadamast”, õlakotid, magnetid ja postkaardid näituselt “Surma pale. Elu vägi surimaskides” ning palju muud!

Toompoe tooted Tartu Ülikooli e-poes

Kui Toomemäele ei jõua, on osad meie tooteid saadaval ka Tartu Ülikooli e-poes.

Vaata e-poodi