Autor:
Uku Peterson

Kutsu Hull Teadlane üritusele

Hull teadlane on alati rõõmus, kui saab oma teadmisi jagada. Kutsu Hull Teadlane külla, et saada uusi põnevaid teadmisi ja teha vahvaid eksperimente. 

Kas oled mõelnud, mis on õhk ja kuidas kujunevad ilmastikunähtused? Kui külm on külm ning millest koosneb vesi?  

Hullu Teadlase programmis saavad vastuse nii need kui ka paljud teised küsimused, mis puudutavad teemasid õhk ja gaasid, vesi ja pilved, soe ja külm ning värvid ja valgus. Samuti teeb Hull Teadlane palju ägedaid katseid, mis peale efekti lisamise aitavad paremini mõista, kuidas meid ümbritsev maailm toimib. 

Hullu Teadlase programm on eelkõige mõeldud I ja II kooliastmele ning kestab 30–45 minutit. Ühele klassile (kuni 24 last) pakutavas tunnis saavad lapsed ise aktiivselt osaleda ja vajadusel Hullult Teadlaselt nõu küsida. 

Suurem publik saab osa Hullu Teadlase vahvast katseteprogrammist.  

Hullu Teadlase 30–45-minutilise programmi maksumus on 200 €. Iga järgneva 45 minuti eest lisandub hinnale  90 €. Väljaspool Tartut lisandub hinnale sõidukulu 0,36 € kilomeetri kohta.  

Lisateave ja tellimine: 737 5674 või e-posti teel hull.teadlane@ut.ee

 

Tartu Ülikooli muuseumi püsinäitus "Minu elu ülikool"

Tartu Ülikooli muuseumide esindajad valiti ICOM Eesti Rahvuskomitee juhatusse

Tartu tähetorn

Otsime Tartu tähetorni haridusprogrammide kuraatorit

Hea tahte leppe allkirjastamine

Tartu Ülikooli muuseumi külastasid Eestis riigivisiidil viibinud Rootsi kuningas Carl XVI Gustaf ja kuninganna Silvia koos president Alar Karise ja Sirje Karisega