Korralda üritus

Tartu Ülikooli muuseum tegutseb Tartu kesklinnas kolmes märgilises hoones ja pakub võimalust korraldada mitmesuguseid üritusi – seda nii toomkiriku ruumides kui ka kunstimuuseumis ja tähetornis. 

Vaata muuseumi virtuaaltuuri.
Tutvu ruumide rentimise hinnakirjaga.

Ruumide broneerimiseks täida vorm.

Tartu Ülikooli muuseumi ruumid

Tartu Ülikooli muuseum asub endises raamatukogus ja kunagises kirikus, mis muudavad selle erilise õhustikuga sündmuspaigaks. Toomkirikus saab rentida kolme ruumi.

Toomkiriku varemed

Tartu Ülikooli kunstimuuseumi ruumid

Ülikooli peahoone esimesel korrusel asuvad kunstimuuseumi ruumid võluvad oma antiikajast inspireeritud Ppmpei stiilis interjööriga. Kunstimuuseum pakub rentimiseks saale, mis sobivad hästi raamatuesitluseks, konverentsijärgseks koosviibimiseks, vastuvõtuks ja jõulupeoks.

Tartu Ülikooli kunstimuuseumi ruumid

Tartu tähetorn

Tartu tähetorn oli omal ajal maailma astronoomia tähtsamaid keskusi. Samuti asub seal Struve geodeetilise kaare punkt, mis kuulub 2005. aastast UNESCO maailmapärandi nimekirja. Tähetorni ruumid sobivad hästi väiksema seltskonnaga sünnipäeva, vastuvõtu ja seminari korraldamiseks.

Tartu tähetorni ruumid

Pildistamine ja filmimine

Tavakülastajatele 

Tartu Ülikooli muuseumi külastajatel on muuseumis ning varemetevahelisel alal pildistamine ja filmimine lubatud, kui ei kasutata välku ega segata teisi külastajaid.

Ärilisel eesmärgil 

Kommertseesmärgil pildistamine ja filmimine tuleb eelnevalt kokku leppida muuseumi kommunikatsiooniosakonnaga (kontakt kadri.kaljurand@ut.ee).

Broneeri ruum oma sündmuseks

Lisateave:
Kadri Kaljurand
kadri.kaljurand@ut.ee
737 6072

Hea tava lepe

Tartu Ülikooli muuseumi logod ja nimevormid

Mitmekesisuse nädal

Esimest korda tähistasid kuus Eesti ülikooli mitmekesisuse nädalat üheskoos

Aula

Tartu Ülikooli muuseum osaleb koostööprojektis „CAMINO"

Hull Teadlane katset läbi viimas.

Kutsu Hull Teadlane üritusele