Korralda üritus

Tartu Ülikooli muuseum tegutseb Tartu kesklinnas kolmes märgilises hoones ja pakub võimalust korraldada mitmesuguseid üritusi – seda nii toomkiriku ruumides kui ka kunstimuuseumis ja tähetornis. 

Vaata virtuaaltuuri:

Toomkiriku varemed

Tartu Ülikooli muuseum

Tartu Ülikooli muuseum asub endises raamatukogus ja kunagises kirikus, mis muudavad selle erilise õhustikuga sündmuspaigaks. Toomkirikus saab rentida kolme ruumi.

Tellis sünnipäevaprogramm lastele

Sünnipäev Hullu Teadlasega

Tellis sünnipäevaprogramm lastele

Tartu Ülikooli kunstimuuseum

Ülikooli peahoone esimesel korrusel asuvad kunstimuuseumi ruumid võluvad oma antiikajast inspireeritud Ppmpei stiilis interjööriga. Kunstimuuseum pakub rentimiseks saale, mis sobivad hästi raamatuesitluseks, konverentsijärgseks koosviibimiseks, vastuvõtuks ja jõulupeoks.

Tartu Ülikooli kunstimuuseumi ruumid

Tartu tähetorn

Tartu tähetorn oli omal ajal maailma astronoomia tähtsamaid keskusi. Samuti asub seal Struve geodeetilise kaare punkt, mis kuulub 2005. aastast UNESCO maailmapärandi nimekirja. Tähetorni ruumid sobivad hästi väiksema seltskonnaga sünnipäeva, vastuvõtu ja seminari korraldamiseks.

Tartu tähetorni ruumid

Pildistamine ja filmimine

Tavakülastajatele 

Tartu Ülikooli muuseumi külastajatel on muuseumis ning varemetevahelisel alal pildistamine ja filmimine lubatud, kui ei kasutata välku ega segata teisi külastajaid.

Ärilisel eesmärgil 

Kommertseesmärgil pildistamine ja filmimine tuleb eelnevalt kokku leppida muuseumi kommunikatsiooniosakonnaga (kontakt kadri.kaljurand@ut.ee).

Kadri Kaljurand
Muuseum
Kommunikatsiooniosakond
programmijuht
+372 737 6072
Kadri Kaljurand
Muuseum
Kommunikatsiooniosakond
programmijuht
+372 737 6072
Tartu Ülikooli muuseumi püsinäitus "Minu elu ülikool"

Tartu Ülikooli muuseumide esindajad valiti ICOM Eesti Rahvuskomitee juhatusse

Tartu tähetorn

Otsime Tartu tähetorni haridusprogrammide kuraatorit

Hea tahte leppe allkirjastamine

Tartu Ülikooli muuseumi külastasid Eestis riigivisiidil viibinud Rootsi kuningas Carl XVI Gustaf ja kuninganna Silvia koos president Alar Karise ja Sirje Karisega